Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Forrige
251
Neste
Diriks, Edvard
(1855-1930)
Fransk landskap
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: Diriks
Vurdering
NOK 15 000