Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Komposisjon 1975

Litografi, lysmål
76x56
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 75.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kari 30/3 -76 fra Lille Vind - Anne og Jakob. Ringsveen 30/3 -76.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00