Kvinneakt med fugl 1962
Tusj på papir, lysmål
35x42
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 62.
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Artur fra Noga Sven Anne og Jakob. Julen 63.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000