I boudoiret 1943 -46
Akvarell på papir
27x33,5
Dobbeltsignert og dobbeltdatert nede t.v.: Weidemann 43 Weidemann 46.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Akvarell på papir
27x33,5
Vurdering
NOK 5 000