Dans 1943
Blandingsteknikk på papir, lysmål
24x33,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 43.
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
24x33,5
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 5 000