Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Bestemor vugger et barnebarn 1862

Olje på lerret
86x74
Signert og datert nede t.h.: K. Bergslien. 1862

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00