Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Draugen 1891
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Draugen 1891

Blyant og akvarell på tykt, gulhvitt papir
41x53
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen 1891.

LITTERATUR: Odd Hølaas: Theodor Kittelsen, Oslo 1957, avbildet s. 247.

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 150 000