Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskehavn i Lofoten

Olje på papir, oppklebet på lerret
36x48
Signert nede t.h.: Otto Sinding -

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 16 000