Widerberg, Frans(1934-2017)
Svevende
Litografi, lysmål
83,5x62
Signert nede t.v.: Frans
Fra 1988.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 13 000
Litografi, lysmål
83,5x62
Signert nede t.v.: Frans
Fra 1988.
Vurdering