Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Fållnäs i Södermanland
Balke, Peder (1804-1887)
Fållnäs i Södermanland

Olje på lerret
26x35
Usignert

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fållnäs i Södermanland".

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 56 000