Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Balke, Peder(1804-1887)
Fållnäs i Södermanland

Olje på lerret
26x35
Usignert

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fållnäs i Södermanland".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 56 000