Balke, Peder(1804-1887)
Fållnäs i Södermanland
Olje på lerret
26x35
Usignert
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fållnäs i Södermanland".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 56 000
Olje på lerret
26x35
Usignert
Vurdering