Skredsvig, Christian(1854-1924)
Havneparti
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: C. Skredsvig
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
46x55
Vurdering
NOK 25 000–30 000