Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Havneparti

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: C. Skredsvig

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000