Fjell, Kai(1907-1989)
I vannet 1979
Akvarell på tynt hvitt papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 20 000
Akvarell på tynt hvitt papir
21x29
Vurdering
NOK 10 000–12 000