Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Hertervig, Lars(1830-1902)
Fjellandskap 1858

Olje på papir, oppklebet på plate
20,5x27,5
Usignert
Malt i 1854/55.

Senere påtegnet og datert nede t.h.: Lars Breke (?) 1858.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 120 000