Gløersen, Jakob(1852-1912)
To menn og en gutt ved hest og kjerre 1907
Olje på lerret
92x125
Signert og datert nede t.v.: I. Glöersen 1907
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 74 000
Olje på lerret
92x125
Vurdering