Tveter, Kåre(1922-2012)
Isfjorden Svalbard
Akvarell, lysmål
72x102
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 32 000
Akvarell, lysmål
72x102
Vurdering