Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Isfjorden Svalbard

Akvarell, lysmål
72x102
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 32 000