Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Dødskyss
Munch, Edvard (1863-1944)
Dødskyss

Litografi trykket i svart på middels tynt riflet
Arket: 362-366x531 mm Motivet: 295x460 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1899
Woll 144.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000