Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Det syke barn I
Munch, Edvard (1863-1944)
Det syke barn I

Litografi trykket i to farger, svart og gult
Arket: 527x669 mm Motivet: 420x560 mm
på japanpapir, doublert Signert i steinen nede t.h.: E. Munch Signert og påtegnet med dedikasjon med blyant nede t.h.: Til Niels Kjær fra E Munch-

1896
Woll 72.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 550 000