Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett

Litografi trykket i svart på middels tynt gråhvitt
Arket: 457-459x318-323 mm
kinapapir, oppklebet på kartong
Motivet: 457-459x318-323 mm
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch

1895
Woll 37 II.
Påtegnet med blyant på baksiden av kartongen: "Konsul Grig. Nyt glas Store Parkvei 16".

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 660 000