Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett 1895

Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 528x395 mm Motivet: 455x315 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv. Munch 95

1895
Woll 37 II.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 500 000

Tilslag NOK 560 000