Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 521x413 mm Motivet: 472x355 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1896
Woll 75.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 290 000