Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Innholdsfortegnelse

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 305x260 mm Motivet: 235x195 mm
gulhvitt papir Usignert

1908-09
Woll 337.

Vurdering

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Tilslag NOK 20 000