Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Brosjen. Eva Mudocci

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 815x616 mm Motivet: 598x455 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1903
Woll 244.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000

Tilslag NOK 2 500 000