Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Salome
Munch, Edvard (1863-1944)
Salome

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 536x390 mm Motivet: 395x305
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1903
Woll 245.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Tilslag NOK 260 000