Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Selvportrett ved vinen
Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett ved vinen

Litografi trykket i svart på middels tynt,
Arket: 490-492x622 mm Motivet: 420x515 mm
riflet gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.v.: Tryk nr. 7 Kildeborg
1930
Woll 712.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 290 000