Selvportrett ved vinen
Litografi trykket i svart på middels tynt,
Arket: 490-492x622 mm Motivet: 420x515 mm
riflet gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet med blyant nede t.v.: Tryk nr. 7 Kildeborg
1930
Woll 712.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00
Tilslag NOK 290 000