Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Det syke barn I
Munch, Edvard (1863-1944)
Det syke barn I

Fargelitografi trykket i fire farger, svart, grått
Arket: 538-541x692-694 mm
gult og rødt på tynt japanpapir, doublert Motivet: 417-420x561-566 mm Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Signert i stenen nede t.h.: E. Munch
1896
Woll 72.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000

Tilslag NOK 1 100 000