Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Selvportrett med sigar
Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med sigar

Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 650x475 mm Motivet: 566x455 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-09
Woll 313.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 300 000–350 000

Tilslag NOK 400 000