Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Anna og Walter Leistikow
Munch, Edvard (1863-1944)
Anna og Walter Leistikow

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 614x940 mm Motivet: 522x868 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 196.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000