Picasso, Pablo(1881-1973)
Stilleben med bok
Litografi trykket på tykt, hvitt papir
Arket: 565x380 mm Motivet: 420x280 mm
Signert med blyant nede t.h.: Picasso
Nummerert nede t.v.: 40/50. Stedsbestemt og datert i platen oppe t.h.: Vallauris 4.1.53. (speilvendt)
Bloch 732 med tittel: "Nature morte au Livre".
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00