Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sommer i Holmsbu 1917

Olje på lerret
66x74
Signert og datert nede t.h.: Thv. Erichsen 1917

Signert på baksiden av lerretet: Thv Erichsen, samt påtegnet med nr og datert samme sted: "N: 7. 1917". Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00