Onsager, Søren(1878-1946)
Liggende akt
Olje på lerret
55x67
Signert nede t.h.: Sören Onsager
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
55x67
Vurdering