Båter 1956
Olje på lerret
82x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -56
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
82x100
Vurdering