Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Atelierhjørnet

Olje på lerret
68x54
Signert nede t.h.: L.E.

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000