Heramb, Thore(1916-2014)
Furutopp 1985
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -85
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000