Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Furutopp 1985

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -85

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000