Kleiva, Per(1933-2017)
Du og eg, heilt stille 1983
Olje og metallfolie på lerret
141x118
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -83
Signert på baksiden, på ombrettet kant av lerretet. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Biennalen i Sao Paulo 14. X. 1983/18. XII.1983, kat.nr. 16 med tittel: "You and I Quietly".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 78 000