Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Du og eg, heilt stille 1983

Olje og metallfolie på lerret
141x118
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -83

Signert på baksiden, på ombrettet kant av lerretet. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Biennalen i Sao Paulo 14. X. 1983/18. XII.1983, kat.nr. 16 med tittel: "You and I Quietly".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 78 000