Opdahl, Ørnulf(1944-)
Kyst I 1985
Olje på lerret
100x160
Signert og datert oppe t.v.: Örnulf Opdahl 1985
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
100x160
Vurdering