Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Kokkin, Kirsten(1951-)
Liggende akt 1994

Bronse
L: 75 cm
Signert og datert på plinten: K. Kokkin 94

Nummerert samme sted: 2/15.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000