Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Gunbjør steller blomster

Olje på lerret
105x87
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Påtegnet samme sted, noe som er utydelig.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 95 000