Lund, Henrik(1879-1935)
Gunbjør steller blomster
Olje på lerret
105x87
Signert nede t.h.: Henrik Lund
Påtegnet samme sted, noe som er utydelig.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 95 000
Olje på lerret
105x87
Vurdering