Karsten, Ludvig(1876-1926)
I tanker 1920
Olje på lerret
40x66
Signert og datert oppe t.h.: Karsten - 20
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "T.L. Palægade" og "Thezen-Lund".
Vurdering
NOK 500 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 400 000