Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Gunbjør, hvilende

Olje på lerret
81x104
Signert nede t.v.: Henrik Lund

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00