Lund, Henrik(1879-1935)
Gunbjør, hvilende
Olje på lerret
81x104
Signert nede t.v.: Henrik Lund
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Olje på lerret
81x104
Vurdering
NOK 150 000–200 000