Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 2002
Kullstift og lavering på papir
62x87,5
Signert og datert nede t.h.: Groth 02
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000
62x87,5
Vurdering
NOK 20 000–25 000