Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 2002

Kullstift og lavering på papir
62x87,5
Signert og datert nede t.h.: Groth 02

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 28 000