Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Juninatt, Prestegårdshagen
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Juninatt, Prestegårdshagen

Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.

Antageligvis malt ca. 1905-08.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 500 000