Astrup, Nikolai(1880-1928)
Juninatt, Prestegårdshagen
Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.
Antageligvis malt ca. 1905-08.
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 500 000
Olje på lerret
56x78
Signert nede t.v.: Astrup.
Vurdering
NOK 500 000–700 000