Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Carlsen, Bjørn(1945-)
Kunstner med medisin

Olje på lerret
92x51
Signert og datert på baksiden av lerretet: BJ Carlsen 81.

Kunstnerforbundet, Oslo 17. okt til 3. nov 1981, kat.nr. 5. Astrup Fearnley Museet for Moderne Kunst 6. okt til 30. des 2000, kat.nr. 16, med tittel: "Kunstner med medisin".

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 36 000