Krokus i snø 1966
Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Til Inger. 20/02".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000