Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på plate
65x81
Signert oppe t.h.: Gunnar S. G.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 42 000