Fokus 1900

Auksjon mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1948

Olje på lerret
68x78
Signert og datert oppe t.h.: Gunnar S. G -48.

Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000