Nesch, Rolf(1893-1975)
Fisker 1971
Fargemetalltrykk
49,5x64,5
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 24 mars 1971
Påtegnet nede t.v.: "Tire par l'artiste". Fra serien "Å svømme". Helliesen/Sørensen 841-842.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000