Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 19 000
Olje på plate
73x92
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering