Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Grå komposisjon

Olje på tykt hvitt papir
50x65,5
Signert med rød penn, bleket, nede t.h.: Inger Sitter

Påtegnet med blyant på baksiden av arket med datering: 1976. Papiret med blindstempel: "Arches France".

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000