Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Eika ved Støa, Holmsbu 1949-50

Olje på plate
119x93
Signert og datert oppe t.v.: Henrik Sörensen 1949-50

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000