Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Fiskebäckskil 1889

Olje på lerret
38x56
Signert og datert på midten t.v.: Grimelund. 1889.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 18 000